ÇOK BÜYÜK TEPKİ VAR

Türkiye futbol federasyonun açtığı antrenörlük kurs kayıt başvuruları sona erdi. Türkiye futbol federasyonunun belirlediği Antrenörlük kurs ücretlere büyük zam yapan TFF’nin büyük tepki aldığı görüldü.

ÇOK BÜYÜK TEPKİ VAR
27.07.2021 - 11:41
Haber Merkezi
0

Türkiye futbol federasyonun açtığı kurs kayıtları sona ererken TFF’nin bu kurslara yaptığı zamlar antrenörler tarafından büyük tepki ile karşılandı. Teknik adamlar yapılan bu zammın çok büyük rakamlar olduğunu ifade ederken “bizlere çok büyük zorluklar çıkarıyorlar” dediler.

 TFF’NİN AÇIKLAMASI

Antrenör eğitim programlarına katılmak isteyen aday antrenörler için başvuru süreci bugün bitiyor. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi TFF.org üzerinden yapılacak başvurular, 27.07.2021 saat 17.00'de sona erecek.

Antrenörlerin Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı'na göre yapılacak değerlendirmeler sonucunda puan sıralamasına göre katılımcılara eğitim programları için davetler e-posta ile gerçekleştirilecek. Geçmişte yapılmış  başvurular geçersiz sayılacak olup, tüm aday antrenörlerin bu süreçte başvurularını güncellemeleri gerekiyor ifadelerine yer verdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız