ÇİLİMLİ BELEDİYESPORDA HEDEF NE OLACAK?

Bölgesel amatör kümede Düzce’yi 3 takım temsil ederken Çilimli Belediyespor'un hedefi ne olacak sorusu akla geldi.

ÇİLİMLİ BELEDİYESPORDA HEDEF NE OLACAK?
28.07.2021 - 11:04
Haber Merkezi
0

Bal liginde Düzce’yi Çilimli Belediyespor, Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor temsil ederken, Çilimli Belediyespor'un hedefi ne olacak sorusu akla geldi.

Final maçında 3.lig kapısından dönen Çilimli Belediyespor’un 2021-2022 futbol sezonunda hedefi yine 3.lig mi olacak?  Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz'un büyük destek çıktığı Çilimli Belediyepsor’un bu yıl için nasıl bir yol haritası belirleyeceği ile ilgili önümüzdeki günlerde belli olacak. Kesin kararı Çilimli ilçesinin başarılı başkanı Muhsin Yavuz ve yönetim kurulunun vereceği bilgisine ulaşıldı.

                                    BEYKÖY BELEDİYESPOR VE AKÇAKOCASPOR

Bir diğer temsilcilerimiz Beyköy Belediyespor ve Akçakocaspor'un gözü Beyköy belediye başkanı Osman Kılıç  ve Akçakoca belediye başkanı Okan Yanmaz'a çevrilmiş durumda. Her iki başkanın da Bal liginde nasıl bir kadro çıkaracağı nasıl bir destek vereceği bilinmiyor. Alınan bilgi doğrultusunda mütevazi bir takım yapılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız