AŞINIZI MUTLAKA OLUN

Günaydın Düzce Gazetesi olarak manşetimize taşıdığımız “Gençler mutlaka aşı olmalı” haberimizin ardından Bağlık Bakanı Fahrettin Koca  aktif vakaların  yüzde 40’ını 23 yaş altı gençlerin oluşturduğunu açıkladı. 

AŞINIZI MUTLAKA OLUN
14.10.2021 - 09:25
Haber Merkezi
1

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aktif vakaların yüzde 40'ını 23 yaş altı kişilerin oluşturduğunu hatırlatarak, "18 yaş üstüysek aşılarımızı olalım" dedi.
 Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada aktif vakaların yüzde 40'ının 23 yaş altı kişiler olduğunu hatırlatarak "Günaydın, Çantalar hazır mı? Gençler, kahvaltımızı yaptık mı? Mesajım anne babalara, çocuklara, üniversitelilere: Dün, Bilim Kurulu toplandı. Aktif vakaların yüzde 40'ının 23 yaş altı kişiler olduğu bilgisini sizlerle paylaştık. Dikkatli davranalım. 18 yaş üstüysek aşılarımızı olalım" ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • AbdülKadir Yalçın
    AbdülKadir Yalçın
    14.10.2021 10:10

    Çocuğada aynı aşı gencede aynı aşı orta yaşada aynı aşı yaşlıyada aynı aşı nasıl bir mantık nasıl bir iş bu anlamadım gençin bünyesi ile yaşlıların bünyesi aynımı keza aşı olan bile tekrar hastalanıyor bu iş nasıl bir iş anlamadım eşim aşı oldu hastalandı komşum oldu hastalandı yani garip bir olay bünyemizde yarın ne gibi hastalıklar yapar belli deyil benim kafa basmıyor bu işe

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız