AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ÖDÜLÜNÜ ALDI

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleşen HIMSS’21 törende O-EMRAM Seviye 7 ödülü aldı.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
12.10.2021 - 21:37
Haber Merkezi
0

HIMSS Türkiye işbirliğinde yürütülen dijital hastane değerlendirme çalışmaları kapsamında; Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine 24 Ocak 2020 tarihinde HIMSS Türkiye Direktörü İlker Köse, Avrupa ve Latin Amerika Bölge Direktörü Mr. John Rayner ve ekibi tarafından yerinde değerlendirme ziyareti gerçekleştirildi. Merkez HİMSS O-EMRAM Seviye 7 kriterlerini karşılayan Türkiye’deki ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmayı başardı. 11 Ağustos 2021 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinde dijital olarak gerçekleşen HIMSS’21 ödül töreninde Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ödülünü aldı.

BAKAN KOCA’YA TEŞEKKÜR
Merkez yönetimi tarafından yapılan açıklamada “Bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr.Fahrettin Koca, Bakanlığımız yetkililerine teşekkür ederiz. Gecesini gündüzüne katarak özveriyle çalışan tüm Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarımızı kutluyoruz” denildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız