“ADIM ADIM 2023; İL İL ANADOLU” DÜZCE AYAĞI BAŞLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kararıyla “ADIM ADIM 2023; İL İL ANADOLU” temalı MHP il ziyaretlerinin Düzce ayağı sabah düzenlenen kahvaltı programı ile başladı.

“ADIM ADIM 2023; İL İL ANADOLU” DÜZCE AYAĞI BAŞLADI
28.11.2021 - 14:15
Haber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ev sahipliğinde düzenlenen  “ADIM ADIM 2023; İL İL ANADOLU” programının Düzce ayağı sabah düzenlenen kahvaltı programı ile başladı. Programa, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, Milletvekili Ümit Yılmaz, Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, MYK üyesi Ahmet Savaş Çolak, MYK üyesi Gökhan Türkeş Öngel, MYK üyesi Abdullah Bahadır Alperen, MYK üyesi Mehmet Duygulu, MDK üyesi Özmen Alp Giray Erdemir, Belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri, STK temsilcileri, muhtarlar ve teşkilat mensupları katıldı. 


Toplantıya ev sahipliği yapan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu,  katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Göreve geldiği günden ekip arkadaşları ile birlikte seçim varmış gibi çalıştıklarını hatırlatan Başkan  Caboğlu, “Milletimize MHP’nin yaptığı çalışmaları ve verdiği mücadeleyi anlatacağız. Bugün burada yaptığımız toplantımızın amacı da işte budur. Amacımız önümüzdeki seçimlerde en yüksek oyu almaktır. Çünkü ülkücüler bu milletin teminatı, MHP Türkiye’nin teminatıdır” diye konuştu.


Kahvaltı programı sonrasında açıklamalarda bulunan MHP heyeti temsilcileri programda yaptıkları konuşmada teşkilatları ve halkı dinleyeceklerini söylediler.


 “Ülkemizin içinden geçtiği bu zor günleri nasıl atlatabileceğimizi, neden Cumhur ittifakı olarak hem dış güçlerden hem de içerideki iş birlikçilere karşı nasıl bir direnç oluşturduğumuzu sizlerle paylaşmak için toplanmış bulunmaktayız “diyen konuşmacılar, Bizler zor dönemin adamlarıyız ve genetiğimizde geri adım atmak yoktur. Şu son günlerde ekonomiyle olan uğraşmalar, ekonomideki çıkışlar inişler asla tesadüf değildir. Uzun yıllardan beri dış güçler ve içerideki ajanlar ülkemiz ile hep uğraşıyorlar.

Ne yaparlarsa yapsınlar asla ülkemizi bölemeyecekler ve buna muvaffak olamayacaklar. Ne parmak salmakla, ne seçim ile ne de ekonomi ile. Bu zor dönemin de Allah’ın izniyle üstesinden geleceğiz” ifadelerine yer verdiler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız