AĞIRALİOĞLU’NDAN DÜZCE İÇİN ÇARPICI TESPİT

Oxijen Kulis Özel programına konuk olan İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu  Düzce için çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İktidara yakın olmasına rağmen istediklerini alamayan Düzce’nin ihmal edildiğini söyleyen Ağıralioğlu, “Düzce’nin dertlerini Ankara’da duyan bir kulak yok” dedi.

AĞIRALİOĞLU’NDAN DÜZCE İÇİN ÇARPICI TESPİT
19.12.2021 - 19:44
Haber Merkezi

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu Oxijen Tv’de yayınlanan Oxijen Kulis Özel programına konuk oldu.

HEM İKTİDARA OY VER HEM İHMAL EDİL

Düzce’nin milletvekillerinin mecliste şehrin  problemlerini dile getirmeleri dolayısıyla Düzce’nin sorunlarından bilgi sahibi olduklarını  ve destek vermeye çalıştıklarını söyleyen Ağıralioğlu, “teşkilatlarımızın da dile getirdikleri sorunlar var. Düzce gibi şehirlerin Ankara’ya yakın olmalarına rağmen uzak şehir muamelesi gördüğünü biliyoruz. Çünkü yakın olan gözden çıkartılır, biraz ihmal edilir. Uzakta olanların sesini duyurmak için bağırdığı bir iklimimiz var. Ama esas yönetme maharetsizliğimiz şehirleri yaşanılamaz hale getirir. Düzce’nin problemi, iktidara yakın olmasına rağmen istediği imkanları alamamasıdır. Hem iktidar partisine hatırı sayılır oy ver hem de ihmal edil. “ dedi.

DÜZCE’Yİ  ANKARA’DA DUYAN YOK

Düzce’nin dertlerini Ankara’da duyan bir kulak olmadığını söyleyen Ağıralioğlu, “ Ne yaparsam yapayım ben seçiyorlar duygusu insanları sağır eder, İktidarların kulağını ise muhalefet açar. Duymaz iktidar duyar olur, gelir burada halinizi hatırınızı sorar olur. Biz zamanında gelecektik, aslında çoktan gelecektik ama denk getiremedik, şimdi sizin için ne yapabiliriz dedirtmenin yolu, iktidarın kulağını açmanın yolu muhalefete destek vermektir.” İfadelerini kullandı.

Sokak ziyaretlerinde gördükleri manzaradan memleketin ahvalini anladıklarını vurgulayan Ağıralioğlu, esnaflarda kazançları, emeklilerin geçim zorluğu, gençlerde işsizlik, memurun enflasyon altında ezilen hayallerini gördüklerini dile getirdi.  

BU YAŞADIĞIMIZ SİYASİ KRİZ

 Ağıralioğlu memleketteki iktisadi krizin aslında siyasi kriz olduğunu söyleyerek, “ memleketin ayağa kalkmak için her şeyi var. Memleket kötü yönetildiği için bu halde. Bugün yaşadığımız pahallılığın sebebi, kamu kaynaklarını israf eden , harcadığı paranın hesabını vermeyen, bir liralık işi beş liraya yapan bu kamu harcama disiplinsizliğidir.” Şeklinde konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız