AĞA MAHALLESİ'NDE BAZ İSTASYONU TEPKİSİ

Düzce’nin Merkez Mahallelerinden Ağa Mahallesine kurulmak istenen baz istasyonuna mahalle halkının tepkisi sürüyor.

AĞA MAHALLESİ'NDE BAZ İSTASYONU TEPKİSİ
15.06.2021 - 09:28
0

Mahalle halkı baz istasyonunun kurulacağı alana getirilen iş makinalarının önüne etten duvar örerek çalışmalara engel olmaya çalıştı ancak bu çabalar sonuç vermedi.
Ağa Mahallesine kurulmak istenen baz istasyonuna mahalle halkının tepkisi sürüyor. İstasyonda çalışmaları hızlandırmak için gelen iş makinalarına engel olmaya çalışan Ağa Mahallesi halkı karşısında emniyet güçlerini buldu. Yaşanan bu olayların ardından Oxijen TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan mahalle halkı ve Muhtar Nesim Zengin mahallelerinde baz istasyonu kurulmasını istemediklerini dile getirdi.
“MAHALLEMİZDE BAZ İSTASYONU İSTEMİYORUZ”
Haklı olarak tepki gösterdiklerini vurgulayan Zengin,” Ben mahalleyi temsil eden muhtar olarak yapmam gereken her şeyi yapmaya hazırım. Bu çalışmayı bir an önce iptal etsinler. Mahallede kime sorarsanız sorun bir kişi bile istemiyor. Arazi sahibi de pişman. Baz istasyonu kurulacağını bilmiyordum diyor. Avukatlarımızla görüşerek bu işin üzerine düşüyoruz. Gereken imzaları topladık gerekli makamlara teslim ettik. Buradan Sayın Valimiz Cevdet Atay’a sesleniyorum. Sayın Valim halk istemiyor, bunun üzerinde bir güç var mıdır? Sizden ricam lütfen bu işe bir çare bulun “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.