BU DÖRTLÜ İŞİ BİLİYOR

Düzce’nin tanınan iki iş insanı ve 2 siyasetçinin eşleri bir araya gelerek kurdukları Royal AVM A.Ş ile Düzce’de AVM işletmeciliğinden nakliyeye, otomotivden fuarcılığa kadar önümüzdeki günlerde pek çok işe imza atacakları konuşulurken, kamuoyu bu değirmenin suyunun nerden geldiğini de merak ediyor.

BU DÖRTLÜ İŞİ BİLİYOR
13.01.2022 - 09:24
Haber Merkezi

Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan resmi kuruluş ilanına göre, 200 bin TL sermayeli Royal Gold AVM İthalat ve İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 22 Kasım 2021 tarihinde kuruldu. Kültür Mahallesi İstanbul Caddesi'ndeki bir iş merkezinde faaliyete geçen şirkete iş insanı Erdal Şahin, AK Parti milletvekili Fahri Çakır'ın eşi Fatma Çakır, iş insanı Orhan Aydın ile AK Parti İGM üyesi Dursun Ay'ın eşi Nursel Ay ortak oldu.

 Erdal Şahin, Orhan Aydın ve Dursun Ay’ın Yönetim Kurulu Üyesi olduğu ve Kasım Ayında kurulan Royal Gold AVM ithalat İhracaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin öncelikle Düzce’de AVM işletmeciliği, emlak ve gayrimenkul yönetimi, müteahhitlik, nakliye, lojistik ve otomotiv, gıda, turizm, konaklama ve fuarcılık, tekstil ve giyim alanlarında önümüzdeki günlerde büyük işler yapacağı konuşuluyor.

Siyasilerin eşleri üzerinden şirketler kurarak, böyle yatırımlara soyunması, kamuoyunda adı geçen siyasilerin ekonomileriyle ilgili daha önce gündeme gelen konuların tekrar konuşulmaya başlanmasını sağlarken, bu tarz yatırımları doğru bulmayan Düzcelilerin aklında hep aynı soru var: “Bu değirmenin suyu nerden geliyor?”

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız