TONYALI GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

Öncü Kültür Eğitim Vakfı (ÖKEV) Kurucu Başkanı Önder Tonyalı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı. Tonyalı mesajında “Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek emek veren, fedakarca çalışarak gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan tüm basın mensuplarımızın gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

TONYALI GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI
10.01.2022 - 17:20
Haber Merkezi

Ömrünün yaklaşık 25 yıl gibi büyük bir bölümünü medyaya adayan Öncü Kültür Eğitim Vakfı (ÖKEV) Kurucu Başkanı Önder Tonyalı, gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yaptı. Tonyalı, “Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum.” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız