YAZICI GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa yazıcı 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YAZICI GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
10.01.2022 - 13:00
Haber Merkezi

Yazıcı mesajında şu ifadeleri kullandı, “En temel haklardan biri olan haber alma hakkının güvencesi olan basın; düşünce özgürlüğünün de en etkili araçlarındandır.

Basın, toplumsal bilinci artırmak, kamu yararının tesisi ve doğru bilgi akışını sağlamak açısından çok önemlidir. Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendiren gazeteciler, yaşamın vazgeçilmez bir unsurudur.

Her an, her yerde ve büyük bir özveri ile görevinin başında olan Düzce’mizin basını da büyük bir sorumluluk bilinci ve özveri ile şehrimizin sesi olmakta, sosyal ve kültürel özelliklerini tanıtıp gelişimine her anlamda katkı sağlamaktadır.

Bizlerle sürekli beraber olan, destek veren değerli basın çalışanlarının “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, sağlık ve başarılar dilerim.”

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız