Eski Gazeteci Keşir Gazetecilerin gününü kutladı

Kendisi de eski Gazeteci olan Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Ülkemizde demokrasinin güçlenmesi, çok sesliliğin gelişmesi ve kamuoyunun serbestçe oluşmasında yerel basın vazgeçilmez bir öneme sahiptir” dedi.

Eski Gazeteci Keşir Gazetecilerin gününü kutladı
10.01.2022 - 09:29
Haber Merkezi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Bilginin yayılma hızının baş döndürücü şekilde arttığı günümüzde, doğru ve objektif habercilik anlayışı da daha değerli hale gelmiştir. Kısıtlı imkânlarla yöresine hizmet vermeye çalışan yerel basın, demokratik sistemin tabana yayılmasının en etkili aracı durumundadır. Sürekli halkın içerisinde ve halkla beraber olan mahalli basın, yerel taleplerin merkeze duyurulması konusunda da özel bir yere sahiptir” dedi.

Düzce’deki yerel basının salgın şartlarında da  fedakarca çalıştığını belirten Keşir, “Düzce’mizde yayın hayatına devam eden basın-yayın organlarımız, ilimizin kalkınması, vatandaşlarımızın sorunlarının gündeme getirilmesi ve çözülmesi ile gerçeğe ulaşılması için salgın şartlarında da fedakârca çalışmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle Düzce’de faaliyet gösteren basın-yayın organlarımızın tüm mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Eski bir meslektaşınız olarak çalışmalarınızda başarılar temenni ediyorum” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız