GEYLAN: BU AZİMLİ ÇALIŞMA DÜZCE’DE TÜRK EĞİTİM SEN’İ YETKİLİ KILACAK

Türk Eğitim-Sen Düzce Şubesi, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın da katıldığı İşyeri Temsilcileri İstişare Toplantısında Düzce’deki eğitimi masaya yatırdılar. 

GEYLAN: BU AZİMLİ ÇALIŞMA DÜZCE’DE TÜRK EĞİTİM SEN’İ YETKİLİ KILACAK
8.01.2022 - 12:16
Haber Merkezi

Türk Eğitim-Sen Düzce Şubesi İşyeri Temsilcileri İstişare Toplantısını Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ın, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz'ın, Başkan yardımcısı Fuat Yiğit'in, katılımlarıyla Gençlik Merkezi Tiyatro Salonunda gerçekleştirdi.


 İlçe temsilcileri, işyeri temsilcileri ve kadın kollarının hazır bulunduğu toplantıda her kademedeki sorunlar AR-GE birimi tarafından sunularak masaya yatırıldı. Düzce’deki eğitimin fotoğrafı çekildiği toplantının ikinci bölümde Genel Başkan Geylan, gündemle ilgili değerlendirmeleriyle toplantı sona erdi.


Geylan, “Düzce Şubemizin toplantısında ilçe ve işyeri temsilcilerimizle bir araya geldik. Başarılı organizasyondan ötürü Hasan Yeşilyurt Başkanıma ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki, bu azim ve gayret Düzce’de Türk Eğitim Sen’i yetkili kılacak” dedi.

Toplantının sonunda Başkan Talip Geylan'a BITEXEN Düzcespor forması hediye edildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız