SANKİ EREĞLİ’NİN DANIŞMANI!

Yığılca eski Belediye Başkanı, şimdinin Belediye Başkanı Danışmanı Muzaffer Yiğit'in yeni yıl gafı. Yiğit'in, Düzce Belediyesi Başkanı Danışmanı sıfatıyla verdiği yeni yıl ilanında belediyenin eski logosunu kullanması şaşırtırken,  ilanı Düzce değil de Ereğli basınına vermesi ise tepkilere yol açtı.

SANKİ EREĞLİ’NİN DANIŞMANI!
3.01.2022 - 18:08
Haber Merkezi

2019 yılında yapılan yerel seçimlerde koltuğunu MHP'li Rasim Çam'a kaptıran AK partili Yığılca eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit yaşadığı hüsranı, seçimlerin ardından bir kaç ay sonra Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün , kendisini projelerden sorumlu baş danışman olarak kadrosuna dahil etmesiyle atlatmıştı.

Belediye Başkanı olmadan önce Ereğli demir çelikte uzun süre yöneticilik yapan Yiğit, 2019 yılından bu yana Özlü'nün danışmanlığını yapıyor. Belediye Başkanlığı döneminde basınla diyalogları yakın olan Yiğit, danışman olduktan sonra Düzce basınınından uzaklaştığını kanıtlar bir davranuşa imza attı.

Geçtiğimiz Cuma girilen yeni yıl öncesi Düzce Belediyesi Başkan Danışmanı sıfatıyla kutlama ilanı yayınlayan Yiğit'in ilanında dikkat çeken ayrıntı, Başkan Danışmanının Düzce Belediyesi'nin eski logosunu kullanmış olmasıydı. Ayrıca, Belediye Başkanlığı döneminde icraatlarını anlatmak için basınla çok yakın ilişkiler kuran Yiğit, bu kez Düzce basınını hiçe sayarak Ereğli basınına yeni yıl kutlama ilanı verdi. Yiğit'in bu hareketi yerel basın dahil bir çok kesimden tepki gördü.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız