BÜLBÜL SESLERİYLE İSTANBULLULAR'I MEST EDİYORLAR

Uzun süre Cumayerin’de görev yapan ve Cumayeri halkının gönlünde taht kuran din görevlilerinden Said Sezer ve Rıdvan Akbaş’tan sonra Adnan Bayraktar da İstanbul’un en önemli noktalarında göreve başladı. Böylece Cumayeri’nin sevilen üç din görevlileri artık bülbül sesleriyle İstanbul’un önemli bölgelerindeki vatandaşları mest ediyor.

BÜLBÜL SESLERİYLE İSTANBULLULAR'I MEST EDİYORLAR
3.01.2022 - 14:11
Güncelleme 3.01.2022 - 14:11
Haber Merkezi

Cumayeri’nde uzun süre görev yapan ve halkın gönlünde taht kuran üç din görevlisi, İstanbul’un önemli noktalarında görev yapıyor. Görev süreleri boyunca halkın sevgisini kazanan din görevlileri Said Sezer ve Rıdvan Akbaş’ın ardından Adnan Bayraktar da İstanbul’da görevlendirildi. Vatandaşların gönlünde taht kuran üç din görevlisi, bülbül sesleriyle İstanbul’da kulakların pasını siliyor. 
Cumayeri’nde görev yapan Rıdvan Akbaş, Ayasofya Cami Müezzinliği görevine atanmış, bir süredir Türkiye’nin en önemli noktasında görev yapıyor. 
Yine Cumayeri’nde uzun süre görev yapan ve halkın sevgisini kazanarak gönüllerinde yer eden Said Sezer, İstanbul’un önemli yerlerinden biri olan Küçükyalı Cami imamı olarak atanmış ve Sezer de bir süredir, bülbül sesiyle, Küçükyalı halkına hizmet ediyor. 
Son olarak Cumayeri’nde uzun bir süre görev yapan Adnan Bayraktar ise yine önemli bir nokta olan Eminönü Yeni Cami’nde görevlendirildi.  
Adnan Bayraktar’la birlikte, Cumayeri’nde görev yapan üç din görevlisi de artık İstanbul halkına hizmet ediyor ve din bilgilerini onlarla paylaşıyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız