SOKAKTA ÇALIŞAN 34 ÇOCUK TESPİT EDİLDİ

Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri yılın son çeyreğinde sokakta çalıştığını tespit ettiği 34 çocuğa yönelik mesleki müdahale gerçekleştirdi.

SOKAKTA ÇALIŞAN 34 ÇOCUK TESPİT EDİLDİ
1.01.2022 - 12:21
Güncelleme 1.01.2022 - 12:21
İHA

Düzce’de sokakta çalışan çocuklara yönelik çalışmalar gerçekleştiren Aile ve Sosyal Hizmetler l Müdürlüğü 2021 yılının son çeyreğinde Sosyal Hayat merkezi ekiplerince 34 çocuk tespit etti. Sokakta çalışan veya çalıştırıldıkları tespit edilen çocuklara yönelik yüksek yararları doğrultusunda gerekli mesleki müdahaleler gerçekleştirildi.
Konu ile ilgili yapılan bilgilendirmede “Çocuklarımızın sokaklarda çalıştırılmaması için elimizden geldiğince çalışmalarımızı yapıyoruz. 2021 yılının son çeyreğinde ekiplerimiz sahada yaptığı çalışmalar neticesinde 34 çocuk tespit edildi ve gerekli mesleki müdahaleleri gerçekleştirdik. Çocuğa verilebilecek en güzel şey zamandır” ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız