AK PARTİ İL BAŞKANI KESKİN YENİ YIL MESAJI YAYIMLADI

Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Yeni yıl vesilesiyle yazılı basın açıklaması ile Düzce halkanın yeni yılını kutladı.

AK PARTİ İL BAŞKANI KESKİN YENİ YIL MESAJI YAYIMLADI
31.12.2021 - 17:05
Haber Merkezi

Türkiye'nin istikrarla sürdürdüğü atılımların yeni yılda da kararlılıkla devam edeceğini vurgulayan Keskin, şunları kaydetti:

“Düzceli hemşerilerimin, aziz milletimizin, tüm insanlığın yeni yılını yürekten kutluyor; 2022 yılının umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını diliyorum. 2022 yılında pandemi sürecinin sona erdiği,  büyüme ve kalkınmamızın kararlılıkla devamını temenni ediyorum.

Türkiye'nin bölgesinde ve Dünyada gücünü arttırarak 2023 hedeflerimize sağlam bir iradeyle ulaşacağımıza inancım tamdır. Teşkilatımız ve hemşehrilerimizle birlikte şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için her alanda çalışmaya, heyecanımızı da diri tutmaya devam edeceğiz. Yeni yıla yeni umut ve heyecanlarla girdiğimiz bu günlerde en büyük gayemiz, birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek, şehrimiz ve ülkemizin istikbali için durmadan çalışmaktır. Bu duygularla yeni yılın başta ülkemiz olmak üzere, şehrimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum."


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız