DÜZCE VE SAKARYA STÜDYOLARINDAN ORTAK CANLI YAYIN

Oxijen Tv bu akşam itibariyle Ana Haber Bültenini Düzce Stüdyolarından Özlem Ağbuğa ve Sakarya Stüdyolarından Ahmet Bağ ile ortak canlı yayınla sunacak. 

DÜZCE VE SAKARYA STÜDYOLARINDAN ORTAK CANLI YAYIN
27.12.2021 - 17:08
Haber Merkezi

Oxijen Medya ailesinin en genç üyesi olan Oxijen TV büyümeye devam ediyor. Düzce’de kurulan stüdyolarımızın ardından Sakarya’da kurduğumuz Oxijen TV stüdyoları bugün itibariyle yayına başlıyor. Özlem Ağbuğa’nın sunduğu Ana Haber Bülteni,  Sakarya stüdyolarından Ahmet Bağ’ın sunumuyla ortak olarak yayınlanacak. Oxijen TV, 1 Ocak 2022 yılı itibariyle de Sakarya stüdyolarından program akışına başlayacak. 
Haftanın 5 günü, farklı programlarla Sakarya stüdyolarından izleyici ile buluşacak olan Oxijen TV,  Sakarya’nın bilinen ve sevilen televizyoncusu Ahmet Bağ tarafından kurulan ekibiyle birlikte Sakarya’nın nabzının tutacak.
Sakarya’da da haftanın 5 günü spordan, kültür sanata, siyasetten gündeme dair farklı içerikteki programlarla Sakarya’nın  ve bölgenin gündemini belirlemeye devam edecek. 
2022 yılı içinde Kocaeli, İstanbul ve Ankara stüdyolarını da hayata geçirecek olan Oxijen TV, yayın ve stüdyo ağını genişleterek, farklı illerde, farklı programlarla, yayın yaptığı ilin yerel kanalı, genelde ise ulusal yayın anlayışıyla  Medya sektöründe büyümeye devam edecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız