KAPOĞLU’NDAN KELEBEK MOBİLYAYA GEÇMİŞ OLSUN AÇIKLAMASI

Düzce Kelebek fabrikasında akşam saatlerinde çıkan yangın nedeniyle, BITEXEN Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu, fabrika sahiplerine, çalışanlarına ve tüm Düzcelilere geçmiş olsun diledi. 

KAPOĞLU’NDAN KELEBEK MOBİLYAYA GEÇMİŞ OLSUN AÇIKLAMASI
27.12.2021 - 13:57
Güncelleme 27.12.2021 - 13:58
Haber Merkezi

Doğanlı Köyünde bulunan  Kelebek Mobilya fabrikasında  dün akşam  saatlerinde çıkan yangın nedeniyle BITEXEN Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu bir açıklama yaparak geçmiş olsun dedi. Kapoğlu, “Ülkemizin ve Düzcemizin önemli fabrikalarından biri olan ve zaman zaman BITEXEN Düzcespor’a da desteğini esirgemeyen Kelebek Mobilya Fabrikasında çıkan yangın hepimizi çok üzdü.  Çok büyük bir felaketin önüne geçilerek 3 saat süren söndürme çalışmalarında herhangi bir can kaybının yaşanmaması hepimizin tek tesellisi. Düzcemizin önemli yatırımlarından biri olan Kelebek Mobilya fabrikasının sahipleri, çalışanları ve tüm Düzcemize geçmiş olsun” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız