DÜZCE’Yİ VE OXİJEN MEDYAYI TEMSİL EDECEK 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, gerek kurum içi gerekse gazetecilere yönelik “Kapasite Geliştirme ve Perspektif Çalıştayı” düzenledi. Çalıştaya katılan Oxijen Medya Ailemizden Fatih Yıldırım, Düzce’yi ve Oxijen Medyayı temsil edecek.

DÜZCE’Yİ VE OXİJEN MEDYAYI TEMSİL EDECEK 
24.12.2021 - 15:54
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından İstanbul’da düzenlenen iki günlük “Kapasite Geliştirme ve Perspektif Çalıştayı”, İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un sunumuyla başladı.


İletişim Başkanlığı Bölge Müdürlüklerinin yanı sıra sorumluluk bölgelerinden gazetecilerin de hazır bulunduğu çalıştaya, Düzce’den Oxijen Medya temsilcisi Fatih Yıldırım katıldı. İstanbul Wow Hotel’de düzenlenen çalıştayın açılışını yapan İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Türkiye’nin iletişim vizyonunu anlattı.


2023, 2053 ve 2071 vizyonu ile ilgili detaylı sunum gerçekleştiren Altun, Türkiye Marka Ofisi’nin önemli ve acil bir ihtiyaç olduğunu belirterek, en temel amaçlarının her şeyden önce Türkiye markasını güçlendirmek olduğunu söyledi. Altun, yürütülen çalışmalarla ülkenin mevcut potansiyelini, kapasitesini ortaya koymaya ve tüm dünyaya Türkiye’nin gücünü ve kapasitesini doğru ve güvenilir şekilde doğru araçlarla aktarmaya gayret ettiklerini anlattı. 


2 Gün sürecek olan çalıştayda, İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un konuşmasının ardından temsilci gazeteciler yerel basın ve çalışma ortamları ile ilgili sunum gerçekleştirecekler. 


DÜZCE’DEKİ YEREL BASINI ANLATACAK
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından İstanbul’da düzenlenen ‘Kapasite Geliştirme ve Perspektif Çalıştayı’na Düzce ve Oxijen Medya’yı temsilen katılan Fatih Yıldırım, çalıştayda Düzce’yi ve Düzel Yerel Basınını anlatacak. Yıldırım, çalıştayda gerçekleştireceği sunumda yerel basındaki faaliyetler ve çalışma şartları, basının Düzce’deki yeri gibi konularla ilgili çalıtaya katılanlara bilgi verecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız