İŞLETME SAHİPLERİNİ SEVİNDİREN HABER 

Düzce’de belediye sınırları içerisinde yer alan bazı işletmeler; isterlerse 31 Aralık gecesi saat 04:00’a kadar hizmet verebilecek. 

İŞLETME SAHİPLERİNİ SEVİNDİREN HABER 
23.12.2021 - 16:08
Güncelleme 23.12.2021 - 16:23
Haber Merkezi

Düzce Kahveciler ve Kıraathaneler Odası Başkanı Osman Ataseven’den Düzce’de hizmet veren işletme sahiplerini sevindiren haber. Yılbaşı gecesi çalışma koşullarında iyileştirilme yapılması için bizzat mücadele eden Başkan Ataseven, Düzce Belediyesi’ne müracaat ederek yılbaşı gecesi geçerli olacak şekilde izin almayı başardı.
Başkan Ataseven bu müjdeli haberi işletmecilere sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile bildirdi. Başkan Ataseven yaptığı paylaşımda, ‘’Düzce Belediye Başkanlığına yapmış olduğumuz müracaat neticesinde; 31 Aralık 2021 yılbaşı gecesi belediye sınırları içerisinde bulunan kahvehanelerimiz, kıraathanelerimiz, internet kafe salonlarımız, halı sahalarımız, playstation salonlarımız, kafe, kafeterya ve kahvaltı salonlarımız saat 04:00' e kadar isterlerse açık kalabilirler. Açık kalmaları için gerekli izin alınmış olup hayırlı olmasını temenni ederim.’’ ifadelerine yer verdi.
31 Aralık gecesi Düzce Belediyesi sınırları içerisinde yer alan; kahvehane, kıraathane, internet ve playstation salonları, kafe, kafeterya ve kahvaltı salonları ile birlikte halı sahalar saat 04:00’a kadar hizmet verebilecekler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız