BAKAN YARDIMCISI DÜZCE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy Düzce’yi ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

BAKAN YARDIMCISI DÜZCE’DE İNCELEMELERDE BULUNDU
10.12.2021 - 17:47
Haber Merkezi

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy'un Düzce ziyaretleri, Vali Cevdet Atay'ı makamında ziyaret ederek başladı. Valilik Şeref Defterini imzalayan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı, sonrasında Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç'ı makamında ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı, Şükran Sedat Şenkardeşler Ortaokulunu, Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim Uygulama Okulunu (I.- II. - III. Kademe) ve Fatih Ortaokulunu ziyaret etti.  Okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Bakan yardımcısı, devam etmekte olan eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

"Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında Düzce’de yapımı tamamlanan 29 kütüphane ile ilgili yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulan Şensoy, Akçakoca Fen Lisesi Kütüphanesi'nin de açılış programına teşrif ettiler.

Akçakoca ilçesinde yapımı tamamlanan E-Sınav Merkezi'ni de ziyaret eden Bakan Yardımcısı Şensoy, Akçakoca Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıda; Akçakoca ilçesinde görev yapmakta olan okul-kurum müdürleri ve öğretmenlerle bir araya gelerek yapılan çalışmalar, yüz yüze devam eden tam zamanlı eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç tarafından yapılan açıklama da, ‘’Bakan Yardımcısı Sayın Sadri Şensoy'a nazik ziyaretleri için İlimiz eğitim çalışanları adına teşekkür ediyoruz.’’ ifadelerine yer verildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız