Düzce Mevlana MTAL' den bir ilk 

Düzce Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde brode tasarım kursu açılacak. Kurs sonunda katılımcılara sertifika verilecek. 

Düzce Mevlana MTAL' den bir ilk 
14.10.2021 - 18:29
Haber Merkezi
0

Düzce Mevlana MTAL' de, Brode sektöründe istihdam sağlamak üzere el sanatları alanı alan şefi Meryem Meral Özçelik  öncülüğünde brode tasarım kursu açılacak. Bu kurs ile kadınların bilgi ve becerileri kadar istihdam oranlarını da artıracağını aktaran Mevlana MTAL idaresi, Düzce' de Brode Sektöründe kalifiye elemana ciddi bir ihtiyaç olduğu vurgulandı.
Brode tasarım kursunda eğitimler Cumartesi günleri 8 saat olarak yapılacak. Eğitim sonunda Halk Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle kursiyerlere sertifika verilecek. 
Brode tasarım kursu için başvuruların 13 Kasım 2021 tarihine kadar alınacağı bildirilirken, eğitim programının 20 Kasım 2021'de başlayacağı kaydedildi. Brode Sektöründe çalışan ya da çalışmak isteyen herkesin başvuru yapabileceği kurs için irtibat telefonu: 03805248039/dahili no 107 olarak bildirildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız