20 YILLIĞINA KİRAYA VERİLİYOR!

Düzce Merkez Uğur Köyü sınırları içinde bulunan Torkul Göleti mesire alanı işletme hakkı 20 yıllığına ihale ile kiraya verilecek.

20 YILLIĞINA KİRAYA VERİLİYOR!
12.07.2021 - 17:40
Haber Merkezi
1

Düzce Orman İşletme Müdürlüğü’nün Odayeri orman işletme şefliği alanı içinde olan Torkul Göleti ihaleyle kiraya verilecek. Torkul Göleti’nin 1 adet B Tipi mesire alanında yer alan gelir getirici tesislerin işletme hakkının kiraya verilmesi için düzenlenecek  ihalede tahmin edilen ilk yıl işletme hakkı kira bedeli 12 Bin 320 TL olarak belirlendi.
28 Temmuz 2021 tarihinde yapılacak ihalede Torkul Göleti mesire alanının işletme hakkı 20 Yıllığına kiraya verilecek. 
Torkul Göleti ve Yaylası il merkezine 34 kilometre mesafede bulunuyor. Torkul Göleti, 1.251 metre yükseklikte bulunan Torkul Yaylası içerisinde volkanik çöküntüden oluşmuş 5 bin metrekare alana sahip tabii bir gölet. Tamamı 78 bin 801 metrekare olan Gölet çevresinde piknik, olta balıkçılığı, foto-safari, çadır kampı yapılıyor, Torkul ve Odayeri yaylaları arasındaki 6 kilometrelik mesafede trekking turları gerçekleştiriliyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Özgür
    Özgür
    12.07.2021 19:13

    Bedava yeminle bedava şu doğamıza ormanımıza sahip çıksak korusak temiz lesek sadece buralarda yayla ve doğa turuzımınden organize ssnayılerden kazsndığımızın fazlasını kazanırız. İsviçreyi geçeriz

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız