AKÇAKOCA CHP KADIN KOLLARINDAN KAMPANYAYA DESTEK

Akçakoca Chp ilçe başkanlığı Kadın Kolları , Ceza İnfaz Kurumlarında kalan hükümlü ve tutukluların okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya 300 kitap bağışlayarak destek verdi.

AKÇAKOCA CHP KADIN KOLLARINDAN KAMPANYAYA DESTEK
15.06.2021 - 09:30
0

Akçakoca'da CHP ilçe Teşkilatı Türkiye genelinde Adalet Bakanlığı ile Kültür Turizm Bakanlığı ortaklığında düzenlenen, ceza ve tutukevlerinde kalan hükümlülerin cezaevinden çıktıktan sonra hayata adapte olması ve rehabilite edilerek suçtan uzaklaşmaları amacıyla “Ceza İnfaz Kurumu kütüphaneleri için kitap bağışı kampanyasına destek verdi,
 
Bu Kapsamda Akçakoca Chp ilçe başkanlığı Kadın Kolları , Ceza İnfaz Kurumlarında kalan hükümlü ve tutukluların okuma alışkanlığı kazanmalarını sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya 300 kitap bağışlayarak destek verdi.Kampanya ile  ceza infaz kurumlarında kalan hükümlü ve tutukluların okuma alışkanlığı kazanmalarının sağlanması hedefleniyor.
“OKUMAK UFKU AÇAN EN ÖNEMLİ ETKENLERDEN BİRİDİR”
Akçakoca Chp İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Yüncel, Düzce Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan kampanyanın önemine  değinerek; “Kitap insanın ufkunu açan en önemli etkenlerden biridir. Kitap okumak, yeni bilgiler öğrenmek ve kaliteli zaman geçirmenin dışında zekayı ve düşünme yetilerini geliştirdiği kanıtlanmıştır. Biz de Akçakoca ilçe Chp  olarak ceza infaz kurumlarında kalan tutuklu ve hükümlü vatandaşlarımız için başlatılan bu kampanyaya elimizden geldiğince destek olmaya çalıştık.Bugün  Çilimli de bulunan Cezaevini ziyaret ederek sayın cezaevi savcısı İsmail Odabaş'ıyı ziyaret ettik,hemde Kitapları Düzce Adliye binasındaki bağış noktasına teslim ettik. Kampanyada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.