ŞAHİN: TEK REÇETESİ ÜRETİM VE İHRACATTIR, YERLİ VE MİLLİ OLMAKTIR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, piyasalarda yaşanan çalkantının ve döviz kurlarının geldiği seviyenin bir çok firmayı endişelendirdiği ve olumsuz etkilediği yönündeki açıklamasına Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin’den destek geldi. Şahin, “Zor günlerden çıkışımızın tek reçetesi üretim ve ihracattır, yerli ve milli olmaktır” dedi.

ŞAHİN: TEK REÇETESİ ÜRETİM VE İHRACATTIR, YERLİ VE MİLLİ OLMAKTIR
18.12.2021 - 09:31
Haber Merkezi

Döviz kurunun geldiği nokta sanayici ve iş dünyasını tedirgin ediyor.  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, “Piyasalarda yaşanan çalkantı ve döviz kurlarının geldiği seviye bir çok firmamızı endişelendiriyor ve olumsuz etkiliyor. Piyasaların ivedilikle istikrara kavuşmasını sağlayacak acil önlemler alınmasını ve öngörülebilirliğin temin edilmesini bekliyoruz.” İfadesine Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin’in destek geldi. Şahin, Hisarcıklıoğlu’nun açıklamasına katıldıklarını belirterek, “Zor günlerden çıkışımızın tek reçetesi üretim ve ihracattır, yerli ve milli olmaktır. Bunu tam manasıyla sağladığımızda çalışan da işveren de emeklerinin karşılığını alarak daha mutlu olacaktır” dedi. TEVFİK ARSLAN


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız