DÜZCE’DE HALK STOKÇULUĞA BAŞLADI, MARKET RAFLARI BOŞALDI

Gelen zamlarla birlikte marketlerde bazı ürünlere satış kısıtlaması yapılacağı söylentileri, Düzce’de de bazı zincir marketlerin raflarının boşalmasına sebep oldu. Hafta sonu Düzceli vatandaşlar marketlere akın etti, rafları bir anda boşalttı.

DÜZCE’DE HALK STOKÇULUĞA BAŞLADI, MARKET RAFLARI BOŞALDI
6.12.2021 - 12:10
Haber Merkezi

Birkaç haftadır gelen zamlar nedeniyle zincir marketlerin bazılarında ürün satışlarında adet kısıtlaması olduğu yönünde çıkan haberler, Düzceli vatandaşları harekete  geçirdi. Hafta sonunu fırsat bilen bazı Düzceliler marketlere akın ederek, bolca alışveriş yaptı.  Özellikle zam geleceği söylentisi olan yada sınırlı satışı olacağı söylenen yağ, makarna, şeker gibi ürünlerin üçer beşer alıp stok yapan vatandaşlar, bir anda market raflarının boşalmasına sebep oldu.

Markette rafların boş olduğu gören vatandaşlar ise, “Sanki savaş çıkacak. Stok yapmak nedir? Hepimiz Düzce’de yaşıyoruz. Raflardaki ürünleri bitirene kadar stok  yapıyorsunuz, sizden sonra alışverişe gelecek olan ve o ürüne gerçekten ihtiyacı olan vatandaşları düşünmüyorsunuz. Yazıklar olsun” diyerek tepki gösterdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız