SİNAN GÜL İLE GÖRÜŞTÜ

Kaynaşlı Modern sanayi sitesinin dönüşümü projesi için Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, TOKİ İstanbul Kentsel Yenileme Dairesi Başkanı Bedri Sinan Gül ile görüştü. 

SİNAN GÜL İLE GÖRÜŞTÜ
12.10.2021 - 20:20
Haber Merkezi
0

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Kaynaşlı’da mevcut sanayi sitesinin yerine yeni ve modern bir sanayi sitesi kurmak için çalışmalara başladı.

 Kaynaşlı’da uygulayacak modern sanayi sitesinin dönüşümü projesi için TOKİ İstanbul Kentsel Yenileme Dairesi Başkanı Bedri Sinan Gül ile görüşen Başkan Şahin, “İstanbul - Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığını ziyaret ettim. Kaynaşlı modern sanayi sitesinin dönüşümü projesi ile ilgili TOKİ İstanbul Kentsel Yenileme Dairesi Başkanı Sn. Bedri Sinan Gül ile görüşmelerde bulunduk. Değerli Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız