TEKNOLOJİ KULLANIMI HAKKINDA PRATİK BİLGİLER VERDİLER

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü Çocuk Gelişimcileri 4 ve 5 yaşındaki anaokulu öğrencilerine teknolojinin etkin ve doğru kullanımını anlattı.

TEKNOLOJİ KULLANIMI HAKKINDA PRATİK BİLGİLER VERDİLER
16.12.2021 - 17:48
İHA

Düzce Sağlık Müdürlüğüne bağlı Merkez Sağlıklı Hayat Merkezi ile “Teknolojinin Etkin ve Doğru Kullanımı“ konulu eğitim çalışması Çocuk Gelişimci tarafından 4 ve 5 yaşındaki anaokulu öğrencilerine teorik ve pratik bilgiler verilerek anlatıldı.

Anaokulu öğrencilerine yönelik olarak interaktif bir şekilde gerçekleştirilen eğitimde, bilinen bir hikaye kitabı çocukların seviyesine uygun şekilde düzenlenerek anlatıldı. İnternet kullanım alanları, güvenli ve doğru internet nasıl kullanılır, internet fazla kullanıldığında karşılaşılan olumsuzluklar ve değişiklikler, alışkanlık ve bağımlılık davranışının oluşması ve internetin fazla kullanımın çocuklara verdiği zararları anlatıldı.

Eğitimler ile anaokulu öğrencisi miniklerin farkındalık oluşturması amaçlanıyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız