“KAPIMIZ GENÇ GİRİŞİMCİLERE SONUNA KADAR AÇIK”

Düzce’nin en çok izlenen ana haber bülteni Oxijen TV Ana Haber’de  Özlem Ağbuğa’nın  konukları tüm Düzce’nin göğsünü kabartan TEKNOFEST şampiyonlarıydı.  Şampiyonluğa giden serüveni canlı yayında anlatan Furkan, Taha ve Melih’in ardından, İstanbul Teknopark Genel Müdürü Bilal Topçu Oxijen TV Ana haberin canlı konuğu oldu.

“KAPIMIZ GENÇ GİRİŞİMCİLERE SONUNA KADAR AÇIK”
1.10.2021 - 11:04
Haber Merkezi

Hafta içi her akşam saat 19.00’da Oxijen erkanlarından izleyici ile buluşan Özlem Ağbuğa ile Ana haber, yine ilklere imza attı.

21-26 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST 2021'de projeleri ile Düzce'yi gururlandıran Mehmet Akif İnan Hafız Anadolu İmam Hatip Lisesi teknoloji takımı Furkan Uyar, Taha Vedat Özgen ve Melih Bektemir, Oxijen TV ekranlarından şampiyonluğa giden yolculuğu anlattılar.  Heyecanları ve gururları yüzlerinden okunan Düzce’nin şampiyonları, Teknofest’e katılmadan 3 ay önce başladıkları çalışmaları hakkında izleyicilerle bilgiler paylaşırken, kendilerine destek olan büyüklerine de teşekkür ettiler.  Ülkeleri için yararlı şeyler yapıp, memleketlerinin kazancı için çalışacaklarını söyleyen genç şampiyonlar, gelecek  yarışmalar için yeni arkadaşlarının yetişmesine destek olduklarını da anlattılar.

Genç Şampiyonların ardından Oxijen TV’nin oldukça önemli bir konuğu da İstanbul Teknopark Genel Müdürü Bilal Topçu oldu. Aslen Sakaryalı olan Topçu, teknoparklarda, Düzceli genç şampiyonlar gibi birçok gence kucaklarını açtıklarını belirterek, “Teknoparkımızda bulunan kuluçka merkezlerimizde kapılarımız genç girişimcilerimize sonuna kadar açık. Burada ücret almadan her türlü ofis malzemesinden tutun da hukuki destekler, yurt içi ve yurt dışı fuar desteklerine kadar elimizden ne gelirse yapıyoruz. En önemlisi de girişimci kardeşlerimizi yatırımcılarla buluşturuyoruz” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız