SOKAK HAYVANLARINA BAKIMEVİ YAPILACAK

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, bir projesini daha hayata geçirmek için gerekli çalışmaları başladı. Koloğlu, İlçeye yapılacak Sokak Hayvanları Bakımevi projesi hakkında Vali Cevdet Atay'a yerinde bilgi verdi.

SOKAK HAYVANLARINA BAKIMEVİ YAPILACAK
29.12.2021 - 17:38
Haber Merkezi

Cumayeri'nde yeni bir proje hayata geçiyor. İlçede sokak hayvanlarının barınması ve rehabilite edilmesi için ‘’Sokak Hayvanları Bakımevi’’ yapılması planlanıyor.  Başkan Koloğlu, bakımevinin yerini incelen Vali Cevdet Atay’a proje detayları konusunda bilgi verdi.

Koloğlu yaptığı açıklamada, "Başta Sayın Valimiz Cevdet Atay’a, İlçe Kaymakamımız Haluk Çakmak, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen’e, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Nurhan Kartal’a, Düzce Orman İşletme Müdürü Turgay Kağan’a, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Mevlüt Şanlı Şimşek’e, Düzce Veterinerler Odası Başkanı Şerif Ali Karanfil’e ve Cumaova Orman İşletme Şefi Hasan Gedikli’ye ilgi ve alakalarından dolayı şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum." dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız