VALİ ATAY BÖLGEDE İNCELEMEDE BULUNDU

Düzce’nin Gümüşova bölgesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi’nde asfalt çalışmaları devam ederken, Düzce Valisi Cevdet Atay ve beraberindeki heyet bölgede incelemelerde bulundu.

VALİ ATAY BÖLGEDE İNCELEMEDE BULUNDU
7.12.2021 - 14:50
İHA

Düzce’nin ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’nde iyileştirme çalışmaları devam ediyor. Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ahmet Serdar Erdem’in çalışmaları ile bölgede yollarda asfaltlanmalar devam ederken, Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Asfalt çalışmalarının tamamlanma aşamasına geldiği görülen incelemenin ardından Gümüşova OSB yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda istihdama destek veren fabrikaların çalışmaları ve OSB’nin faaliyetleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız