DOĞASEVERLERİN HİZMETİNE SUNULDU

Düzce Aydınpınar şelaleleri tabiat parkı 2. şelale yürüyüş yolu tamamlanarak doğaseverlerin hizmetine sunuldu. Valilik Düzcelileri 2. şelaleyi görmeye davet etti.

DOĞASEVERLERİN HİZMETİNE SUNULDU
27.11.2021 - 12:22
İHA

Aydınpınar Şelaleleri 2. şelale yürüyüş yolu artık doğaseverlerin hizmetinde. Geçtiğimiz günlerde tamamlanan yürüyüş yolu ile hem Düzceliler hem şehir dışından gelen günübirlik tatilciler, bu doğa harikası yerin tadını çıkartacaklar.

Dere yatağındaki suyun 50 metre yükseklikten dökülen 2. Şelaleye yürüyüş yolu Düzce Valiliği ile Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü destekleri ile 2021 yılı içerisinde tamamlanarak doğaseverlerin hizmetine sunuldu.

Şelale yolu yaklaşık 700 metreden oluşurken,  2021 yılında 285 metrelik kısmının yolu tamamlandı. Yol güzergahında seyir terasları ve mola noktaları oluşturulan 2. şelalenin diğer kısımlarda ise 2022 yılında çalışmalara devam edileceğini bildiren Düzce Valiliği,  tüm halkımızı ve doğaseverleri yürüyüş yolu yapılan 2. şelaleyi görmeye davet etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız