ATAY BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ

10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltılı toplantıda Vali Cevdet Atay Düzce basını ile bir araya geldi.

ATAY BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ
10.01.2022 - 13:40
Haber Merkezi

Gazetecilerle sohbet eden Vali Atay basının, gece günüz demeden toplumu aydınlatmak uğruna çalıştığını ve en önemli mesleklerden biri olduğunu ifade etti.

Basının mesai kavramı gözetmeksizin doğru bilgi peşinde olduğunu dile getiren Atay, ‘’Kamu olarak her zaman basınımızın yanındayız. Gece gündüz demeden toplumu aydınlatmaya gayret eden, mesai kavramı nedir bilmeyen, doğru bilgi peşinde koşan basınımızın bu özel gününde, Vali yardımcılarımızla, Jandarma Alay komutanımız ve İl Emniyet Müdürümüz ile birlikte yanınızda olmak istedik. Hepinize teşekkür eder çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.’’ şeklinde konuştu.

Vali Atay, gazetecilerin çalışmalarını kolaylaştırma yönünde ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, kentte görev yapan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız