ÖĞRENCİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI

Düzce Üniversitesi kampüslerinin yenilikçi fikirlerle daha da gelişmesine katkıda bulunmak, öğrencilerin üreteceği özgün çözümlerle kişisel gelişimlerine destek olmak ve kurumsallaşma çalışmalarına katkı sunmalarını sağlamak amacıyla Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen Açık Fikir Yarışması’nda jüri değerlendirmesi sonucunda dereceye giren öğrenciler belli oldu.

ÖĞRENCİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI
28.12.2021 - 16:19
Haber Merkezi

Rektörlük Makamında gerçekleşen Açık Fikir Yarışması Ödül Töreni’ne Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Tahir Güney ile ödül kazanan öğrenciler katıldı.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ödül kazanan öğrencilerin projelerini hayata geçirmek istediklerini belirterek başarılarının devamını diledi. Öğrenciler ise Düzce Üniversitesi kampüsleriyle ilgili oluşturdukları; yenilikçi, özgün ve fark oluşturan ürün, hizmet veya uygulamaları anlatarak kendilerine destek olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Üniversite Yönetimine teşekkür etti.

Öğrencileri tebrik eden Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Açık Fikir Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti. Düzce Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü öğrencisi Arda Baydemir “Manzara İzleme Noktası” adlı projesiyle birinci olarak, tablet ve Düzce Üniversitesi DÜKKAN Mağazası’ndan 500 TL hediye çeki ödülünün sahibi oldu.

Mühendislik Fakültesi Mekatronik Mühendisliği bölümü öğrencisi Reyhan Şen, “Enerji Durakları” isimli projesiyle ikinci olurken, kulaklık ve Düzce Üniversitesi DÜKKAN Mağazası’ndan 300 TL hediye çeki ödülü kazandı.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi bölümü öğrencisi Büşra Arslan ise “Fotoğraf Çekilme Kabini” isimli projesiyle üçüncülük derecesini elde ederken, bluetooth hoparlör ve Düzce Üniversitesi DÜKKAN Mağazası’ndan 200 TL hediye çeki ödülüne layık görüldü.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız