LİSE ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET ETTİ

Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, öğretmenleri rehberliğinde Düzce Üniversitesi’ni ziyaret ederek üniversite eğitimi ve kampüs yaşamı hakkında önemli deneyimler kazandı.

LİSE ÖĞRENCİLERİ ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET ETTİ
25.12.2021 - 08:56
Haber Merkezi

İki gün süresince iki farklı grup şeklinde Düzce Üniversitesi’ni ziyaret eden Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ilk durağı Mühendislik Fakültesi oldu. Öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Düzce Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Resul Kara, Fakülteyi tanıtarak eğitim-öğretim faaliyetleri, uygulama imkanları ve sosyal olanaklar hakkında detaylı bilgilendirmede bulundu.

Konuk öğrenciler, Mühendislik Fakültesi’nin ardından Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ni ziyaret etti. Spor Bilimleri Fakültesi’ne başvuru koşulları, bölümleri,  sosyal ve kültürel etkinlikler, mezunların istihdam imkanlarıyla ilgili faydalı bilgiler aktaran Üniversite yetkilileri öğrencilerin merak ettiği konulara ışık tuttu.

Düzce Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri son olarak Düzce Üniversitesi Yemekhanesi olan Karavana Mutfağı’nda konuk edilerek yemek ikramında bulunuldu. Öğrenciler Düzce Üniversitesi’nin kendilerine gösterdiği yakın ilgi için teşekkürlerini iletti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız