KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Memur-Sen Düzce Şube Başkanı Ömer Faruk Çelebi, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
11.12.2021 - 12:57
İHA

Düzce’de yetkili sendika olarak çalışmalarına devam eden Memur-Sen Düzce Şubesi, yeni yıl öncesinde ziyaretlerine devam ediyor. Üyelerinin sorun ve sıkıntılarını bizzat yetkilisine aktaran Memur-Sen heyeti son olarak Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret etti. Memur-Sen Düzce Şube Başkanı Ömer Faruk Çelebi ve Düzce Üniversitesi Memur-Sen temsilcisi Mustafa Ketrez, üniversitede ki üyelerinin çalışmaları ile ilgili bilgiler vermesinin ardından karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Çelebi “Öğretmenlik meslek kanunu, yıllardır beraber verdiğimiz mücadelemizin bir neticesidir. Üyelerimize yüksek lisans yolunu açmak için Düzce Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile görüştük. Yakın zamanda üyelerimiz için güzel haberlerimiz olacak” dedi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız