2021 YILI İÇİN SON LOGO GÜNÜ DÜZENLENDİ

Düzce Üniversitesi personelinin motivasyonunu yükseltmek, kurum aidiyetini artırmak ve ortak bir sinerji oluşturmak amacıyla Rektörlükçe hayata geçirilen “Logo Günü”, 2021 yılı için son kez düzenlendi.

2021 YILI İÇİN SON LOGO GÜNÜ DÜZENLENDİ
4.12.2021 - 09:14
Haber Merkezi

Hayata geçirdiği birçok yenilikçi uygulamayla Ülke kurumları arasında öncü bir kurum olma özelliği gösteren Düzce Üniversitesi, her ayın ilk Cuma gününde “Logo Günü” etkinliği düzenliyor. Düzenlenen bu etkinlik ile tüm yerleşkelerindeki ve birimlerindeki mensupları; Düzce Üniversitesi’ne ait logolu kıyafetler giyerek ve logolu ürünler kullanarak kurum kimliğine ve kurum aidiyetine katkı sağlamış oluyor.

Düzce Üniversitesi’nin tanıtımına da katkı sağlayan “Logo Günü”, mensuplar arasındaki birlikteliği ve ekip ruhunu yansıtıyor. Düzce Üniversitesi’ne ayrı bir heyecan katan “Logo Günü” 2022 yılında da Üniversite mensuplarının katılımıyla devam edecek.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız