KOZMETİK ÜRÜN ÇALIŞMALARI VE YENİ PROJELER KONUŞULDU

Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin ve Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ufuk Çalışkan Koca, kozmetik ürünlerimizle ilgili yapılan çalışmaları incelemek ve yeni projeler üretmek adına Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Kozmetik Ürünler Araştırma Laboratuvarı’nı ziyaret etti.

KOZMETİK ÜRÜN ÇALIŞMALARI VE YENİ PROJELER KONUŞULDU
26.11.2021 - 14:56
Haber Merkezi

UNIVERA Markası ile Yeni Kozmetik Ürünlerin Üretilmesi Amaçlanıyor

Kozmetik ürün çalışmaları kapsamında, önceki yıllarda üretilen ürünler ve yeni üretilecek ürünler hakkında bilgiler veren Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Haydar Göksu, “UNIVERA markası ile Sabun, Adaçayı Yağı, Adaçayı Kremi çalışmaları tamamlanmış ve üretimleri devam etmektedir. Ballı Yüz Kremi, Fön Suyu, Saç Serumu, Duş Jeli ve Yüz Temizleme Toniği ile ilgili Ar-Ge çalışmaları devam etmektedir. Üretilen ve üretilecek olan ürünlerle ilgili bilimsel bir zemin hazırlanması planlanmaktadır. Ayrıca Düzce Üniversitesi’nde kurulum aşamaları devam eden Fason Üretim Merkezi için çalışmaların tamamlanması ve Ar-Ge laboratuvarının kurulması amaçlanmaktadır.” şeklinde konuştu.

Düzce Üniversitesi adına üretilecek olan projeler ile ilgili iş birlikleri ve süreçlerin, Prof. Dr. İdris Şahin, Prof. Dr. Ufuk Çalışkan Koca ve Doç. Dr. Haydar Göksu tarafından değerlendirilmesi sonrasında ziyaret, laboratuvar incelemeleri ile son buldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız