DÜZCE ÜNİVERSİTESİ KARİYER FUARI’NDA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Düzce Üniversitesi Tercih ve Kariyer Fuarı’na katıldı. Fuara katılan öğrenciler Düzce Üniversitesi  tanıtım standına yoğun ilgi gösterdi.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ KARİYER FUARI’NDA ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
15.01.2022 - 09:46
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi, Tercih Fuarcılık tarafından Kocaeli Kongre Merkezi'nde düzenlenen Kocaeli Üniversite Tercih ve Kariyer Fuarı'na katılarak üniversite adayı öğrencilerle bir araya geldi.

Özel üniversiteler ile vakıf ve devlet üniversitelerinin temsilcileriyle buluşan öğrenciler, üniversite eğitimi hakkında merak ettikleri sorunların cevaplarına ulaşma imkânı elde etti. Düzce Üniversitesi’ni, İletişim ve Tanıtım Koordinatörlüğü’nden Öğr. Gör. Berkant Yılmaz ve Müjdat Demir’in temsil ettiği fuarda Düzce Üniversitesi tanıtım standına ilgi oldukça yoğun oldu.

Rehber öğretmenler, öğrenciler ve ailelerin de ziyaret ettiği fuarda Düzce Üniversitesi; Fakülteleri, Yüksekokulları, Meslek Yüksekokulları, lisans ve ön lisans programları hakkında bilgilendirmede bulundu. Nitelikli eğitimi, coğrafi konumu, teknolojik olanaklara sahip derslik ve laboratuvarları, modern spor ve sosyal tesisleri ile Düzce Üniversitesi’nin bir yükseköğretim kurumunun sahip olması gereken tüm özellikleri taşıdığı ve üniversite eğitiminde doğru adres olduğu vurgulandı.

Sadece eğitim-öğretim alanında değil, bölgesel kalkınma, girişimcilik ve inovasyon alanlarında da öncü yükseköğretim kurumu olan Düzce Üniversitesi’nin, ulusal ve uluslararası sıralamalarda da köklü üniversiteleri geride bırakarak kazandığı akademik başarılar ziyaretçilerle paylaşıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 25.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız