“KULÜP YÖNETİMİ” EĞİTİMİ VERİLDİ

Düzce Üniversitesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Düzce Teknopark iş birliğiyle Üniversite öğrenci toplulukları yönetim kurulu üyelerine; takım çalışması, bütçe yönetimi, organizasyon ve etkinlik yönetimi, sponsorluk ve kaynak yönetimi, stratejik planlama ve proje yönetimi konularını içeren “Kulüp Yönetimi” eğitimi verildi.

“KULÜP YÖNETİMİ” EĞİTİMİ VERİLDİ
22.12.2021 - 09:54
Haber Merkezi

Düzce Teknopark Girişimcilik ve Ticarileşme Koordinatörü Selçuk Cantürk tarafından Teknopark Kuluçka Merkezi’nde verilen eğitimde topluluk üyeleri, çeşitli görseller ile desteklenen sunumlarla bilgilendirildi. Ayrıca etkinliğe bağlı olarak, öğrenci toplulukları arasında ortak faaliyet iş birliklerinin arttığı da görüldü.

Üniversitemiz ile Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasındaki; eğitim, kültürel, sosyal ve sportif alanlarda iş birlikleri ile Gençlik Merkezi ve Genç Ofis tarafından sunulan hizmetler, öğrencilere ve öğrenci topluluklarına katkı sağlıyor. Öğrencilerin üniversite yaşam süreçlerine ve kariyer gelişimine destek oluyor.

Düzce Üniversitesi ile Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalan protokol kapsamında açılan Genç Ofis, faaliyetlerini, Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Öğrenci Merkezi 2. katında sürdürüyor. Genç Ofis, Düzce Üniversitesi öğrencilerine çeşitli konularda yaşam becerileri kazandırılması, hayatın her alanına katılımlarını ve karar alma süreçlerinde yer almalarını destekliyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız