ÖĞRENCİLERİN GÖRÜŞLERİ ÖNEMSENİYOR

Öğrenci Toplulukları Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda öğrencilerin görüşleri ve önerileri paylaşıldı, konuşmacılar yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdiler.

ÖĞRENCİLERİN GÖRÜŞLERİ ÖNEMSENİYOR
16.12.2021 - 12:52
Haber Merkezi

Öğrenci Topluluklarının görüş, öneri ve fikirlerinin paylaşılması amacıyla Düzce Üniversitesi tarafından Öğrenci Toplulukları Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.

İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Öğrenci Toplulukları Koordinasyon Kurulu Üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, Dr. Öğr. Üyesi Nevin Özer, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Tahir Güney, öğrenci toplulukları başkanları, yönetimleri ve üyeleri katıldı.

Programın açılışında konuşan Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, öğrenci toplulukları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, toplulukların Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi ile yakın iletişim içerisinde olmaları, her topluluktan araştırma projeleri destek programlarını başvurmaları tavsiyesinde bulundu.

Programda bir sunum gerçekleştiren Düzce Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Koordinasyon Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, Merkezin öğrencilere ve mezunlara yönelik hizmetleri, yapılan çalışmalar, kariyer planlama faaliyetleri, iş ve staj olanakları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Düzce Üniversitesi Öğrenci Toplulukları Koordinasyon Kurulu Üyesi ve İşletme Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Nevin Özer ise, 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı ile 2209-B Üniversite Öğrencileri Sanayiye Yönelik Araştırma Projeleri Desteği başlıklarında önemli bilgiler aktardı.

Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Tahir Güney ise programda öğrenci toplulukları hakkında önemli hususları katılımcılarla paylaştı.

Açılış konuşmalarının sonrasında Düzce Üniversitesi öğrenci topluluklarının sorularına geçildi. Gelen soruları tek tek not alan Üniversite Yönetimi, topluluk faaliyetleri, toplumsal sorumluluk çalışmaları, sosyal olanaklar gibi birçok konudaki soruları ayrıntılı bir şekilde cevaplandırılarak iletilen konularda çözüme yönelik önemli değerlendirmelerde bulundu. Öğrenci toplulukları, yönetimin kendi düşüncelerine önem vermesi ve sorunlarına çözüm yolları üretmesini memnuniyetle karşıladı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız