REKTÖR ÇAKAR 20. MİLLİ EĞİTİM ŞURASINA KATILDI

Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Başkanlığında toplanan 20. Millî Eğitim Şûrasına, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’da katıldı.

REKTÖR ÇAKAR 20. MİLLİ EĞİTİM ŞURASINA KATILDI
2.12.2021 - 12:04
Güncelleme 2.12.2021 - 12:57
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen açılış töreninin ardından, 20. Millî Eğitim Şurası Divan Toplantısı Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer başkanlığında yapıldı.

Bakan Özer, toplantıdaki konuşmasında şûra için görüş bildiren tüm katılımcılara şükranlarını sundu. Şûranın geniş katılımlı şekilde düzenlenmesine büyük önem atfettiğine işaret eden Özer, "Her bir alanla ilgili söyleyecek sözü olan herkesin bunları bizimle paylaşması çok kıymetli. 21. yüzyılda Türkiye'nin güçlü, bölgesinde lider, dünyada iddia sahibi olabilmesi için eğitim sisteminin çok güçlü olması gerekiyor ve başka seçeneğimiz yok." dedi.

Düzce Üniversitesi Rektörü Çakar, gerçekleştirilen 20. Milli eğitim Şurası sonrasında yaptığı açıklamada, ‘’Millî Eğitim Bakanlığımız tarafından düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen 20. Millî Eğitim Şûrası'na katıldık. Şûra'nın, Ülkemiz ve Millî Eğitimimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’ ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız