15 İŞ FİKRİ İÇİN 15 FİDAN

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Düzce Üniversitesi, Düzce Teknopark, Kariyer Topluluğu ve Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Uygulama Araştırma Merkezi iş birliği ile düzenlenen Girişimcilik Maratonu’21 etkinliğinde 15 iş fikri için 15 fidan dikimi gerçekleştirildi.

15 İŞ FİKRİ İÇİN 15 FİDAN
23.11.2021 - 08:52
Haber Merkezi

Düzce Teknopark çevresinde gerçekleştirilen fidan dikimi etkinliğine Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Akif Öncü, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Resul Kara, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Özkan Şahin, Düzce Teknopark Yönetim Kurulu Üyeleri ve Girişimcilik Maratonu’21’de yarışan takımlar katılım gösterdi.


Girişimcilik alanında yeni çalışmalar yapmayı hedefleyen takımlar, “Bir Fidan Bir Girişim” sloganıyla başlatılan fidan dikme etkinliğinde de Üniversitemiz mensuplarıyla birlikte, yeşil bir gelecek için farkındalık oluşturdular.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız