MODERN TESİS İÇİN SON RÖTUŞLAR

Düzcelilerin meslek edinmesi ve spor yapmalarını imkan veren birimler tek çatı altına toplanıyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün de üzerinde hassasiyetle durduğu Aziziye Mahallesindeki tesisin Ocak 2022 yılı içinde hizmete alınması hedefleniyor.

MODERN TESİS İÇİN SON RÖTUŞLAR
31.12.2021 - 08:57
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün önemsediği çalışmaların başında gelen vatandaşların serbest zamanlarını el becerilerini geliştirip meslek öğrenmek ve spor yaparak değerlendirmesi için tadilatına başlanan Belediye Sosyal Tesisinde sona yaklaşıldı. Sosyal tesis, Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün gece gündüz çalışmaları neticesinde kısa sürede baştan aşağı yenilendi. Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesindeki Meslek Edindirme Kursları ve Spor tesisinin olacağı binanın iç mekânındaki tüm odalar yenilendi. Meslek grupları ve ihtiyaçlara göre revize edilen odalar daha donanımlı hale getirilirken tesisin elektrik ve doğalgaz aksamları da yenilendi.

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız