ENGELLER METİN ŞENTÜRK KONSERİYLE AŞILACAK

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi ortaklığında ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ projesi kapsamında Türkiye’nin en ünlü ses sanatçılarından Metin Şentürk, Düzcelilerle bu akşam bir araya gelecek. 18 Temmuz Spor Salonundaki konser 29 Aralık Çarşamba günü (bugün) saat 19.00’da başlayacak.

ENGELLER METİN ŞENTÜRK KONSERİYLE AŞILACAK
29.12.2021 - 10:53
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ projesine Metin Şentürk konseriyle destek oluyor. Düzce Valiliği’nin himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Düzce Belediyesi'nin de destek verdiği ‘Engelleri Birlikte Aşıyoruz’ projesi kapsamında ünlü ses sanatçısı Metin Şentürk Düzce’ye geliyor.

Engelli bireylere destek olmak, onların yaşam kalitesini arttırarak sosyal hayatın içinde daha çok var olması için düzenlenen konser, bu akşam 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Ücretsiz olarak düzenlenecek konsere tüm Düzceliler ve engelli bireyler davet edilirken Düzceliler, yılın son günlerini bir sanat etkinliği ile kapatmış olacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız