MİNİK SEMAZENLER BOL BOL ALKIŞ ALDI

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Kulübünde eğitim gören minik öğrenciler, Mevlana Haftası etkinlikleri çerçevesinde anma gösterisi düzenledi. Düzenlenen etkinlikte minik öğrenciler semazen gösterisi yaparak, büyük beğeni topladı.

MİNİK SEMAZENLER BOL BOL ALKIŞ ALDI
18.12.2021 - 14:29
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübündeki minik öğrenciler, Mevlana Haftası etkinliklerinde semazen gösterisiyle Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî’yi andı. İlahiler eşliğinde sahneye çıkan minik semazenler, Neyzen Murat Gülaçtı ve Semazen Kadir Kurt ile birlikte gösteri düzenledi. Hz. Mevlana etkinliğine Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli, Kültür İşleri Müdürü Beytullah Yılmaz, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Kılıç, Çocuk Kulübü Müdürü Sevinç Carım ve veliler ile eğitim gören çocuklar katıldı.

Semazen eşliğinde gösteri yapan minikler, Hz. Mevlana’nın bir sözünü de izleyenlere okudu. Keyifli anların yaşandığı etkinlikte gösteriler ve okunan sözler veliler tarafından dakikalarca alkışlandı.

Gösterinin sonunda minik semazenler,  başkan yardımcısı Hüdaver Gösterişli ve salonda bulunan misafirlere yaptıkları hediyelerden verdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız