EĞLENCELİ DAKİKALAR YAŞADILAR

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü ortaokul öğrencilerine yönelik tanıtım ve eğlence faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda son olarak kulüp Aydınpınar İlk ve Ortaokulu ile İmam Hatip Ortaokulu ziyaret etti.

EĞLENCELİ DAKİKALAR YAŞADILAR
11.12.2021 - 17:38
İHA

Düzce’de çocuklara yönelik faaliyetleri ile adından sıklıkla söz ettiren Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü, öğrencilere tanıtım faaliyetlerine devam ediyor. Tanıtım etkinlikleri kapsamında onlarca ortaokul öğrencisini ağırlayan kulüp son olarak Aydınpınar ilk ve ortaokulu ile İmam Hatip Ortaokulu’nu ağırladı. Kulübe gelen çocuklar ilk olarak kulübü gezerek yapabilecekleri faaliyetler hakkında öğretmen ve yetkililerden bilgi aldı. Öğrenciler daha sonra Düzce belediyesi Çocuk Kulübü’nün gerçekleştirdiği sinema etkinliğine katılım sağlayarak hem çocuk kulübünün faaliyetlerini öğrendi hem de eğlenceli dakikalar yaşadı. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız