UĞUR BÖCEKLERİ BİR GÜNDE 37 BİN DÜZCELİYİ TAŞIDILAR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ilk icraatlarından biri olan otobüslerin küçültülerek sefer sayılarının sıklaştırılması sonucunda yolcular yeni sistemle birlikte ulaşımda konfora erişti. Ulaşım A.Ş. toplu araçları bir günde 36 Bin 697 kişi tarafından kullanıldı.

UĞUR BÖCEKLERİ BİR GÜNDE 37 BİN DÜZCELİYİ TAŞIDILAR
7.12.2021 - 16:05
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden olan ULAŞIM A.Ş. kente getirdiği yenilik ile Düzcelilerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Her geçen gün artan yolcu sayısı ile toplu taşımaya olan güven de artıyor. Okulların açılmasıyla birlikte yolcu sayısı da artış göstermeye devam ediyor. Bu çerçevede Düzce Ulaşım A.Ş yetkilileri, 2 Aralık 2021 tarihinde yaklaşık 37 Bin Düzcelinin toplu taşıma araçları ile ulaşımlarını sağladı.

Uzun süreli otobüs beklemeye son verilen yeni ulaşım sisteminde en son kırılan yolcu taşıma rekorunda 9 bin 967 öğrenci araçları kullanırken 12 bin 900 yetişkin de tam bilet ile ulaşım sağladı. Öte yandan Düzceliler QR bilet uygulamasına da alışmaya başladı. Bin 327 kişi QR bilet kullanarak otobüsleri kullandı. Düzce Ulaşım A.Ş. kredi kartı, abonman kartı ve banka kartlarından kullanılan biniş sayılarının da eklendiğinde 2 Aralık Perşembe günü 36 bin 697 vatandaş toplu taşıma araçlarından yararlandı.

BOĞAZİÇİ-MUNCURLU HATLARI DA BAŞLADI

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden biri olan Ulaşım A.Ş. Boğaziçi, Muncurlu ve Doğanlı seferlerini de başlattı.  Şirket yeni güzergahların da vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız