KASIM AYI TİYATRO İLE BAŞLIYOR

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan "39. Basamak" adlı tiyatro oyunu Düzceli sanatseverler ile buluşacak.  2 ve 3 Kasım tarihlerinde iki seans olarak perdelerini açacak olan "39. Basamak" Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde sahnelenecek.

KASIM AYI TİYATRO İLE BAŞLIYOR
27.10.2021 - 15:49
Haber Merkezi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından sahnelenen ‘39. Basamak’ adlı tiyatro oyunu Düzce Belediyesinin katkılarıyla 2-3 Kasım tarihlerinde Düzceli tiyatroseverlerle buluşacak.

Patrick Barlow’un kaleme aldığı ve Volkan Ateş Gündüz’ün yönetmenliğini yaptığı ‘39. Basamak’ isimli tiyatro oyunu geleneksel komedi anlayışının vazgeçilmez öğeleri; dinamik ve durmak bilmez bir aksiyon, olmayacak ama harikulade teatral rastlantılar, yaptıkları ile yapmak istedikleri birbirine uymayan karakterler, bin bir kalıba giren oyuncular, bu uyarlamada ustalıkla bir araya getirilmiş.

Sahnelendiği her salonda kalabalık izleyici kitlesine ulaşan ‘39. Basamak’ tiyatro oyunu 2-3 Kasım Salı ve Çarşamba günleri saat 20.00’de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi Celil Yağız salonunda Düzcelilerin beğenisine sunulacak.

Oyunu izlemek isteyen tiyatroseverler, öğrenciler için 10, yetişkinler için ise 18 TL olan biletlere Düzce Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü ve Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden ulaşabilecekler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız