BAŞKAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, ekmek zammına tepki vererek, ‘Ya fiyatı geri çekin ya da halk ekmeği açarız” diye açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye halkın yanında yer aldığı için teşekkür ederek, bu konunun takipçisi olacaklarını belirtti.

BAŞKAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR ETTİ
23.09.2021 - 12:31
Haber Merkezi
0

Dağıstanlı, “Bu son ekmek zammı ile ilgili Sayın Faruk Özlü’nün, halk ekmek büfeleri açmak konusunda halkın yanında olduğunu deklare etmesi iyi bir gelişme. Cumhuriyet Halk Partisi olarak desteklerimizi bildirerek, başkanı bu tutumundan dolayı tebrik ediyoruz. Halk ekmek büfeleri ile ilgili üzerimize düşen bir görev olursa da, başkanın yanındayız.

Valimiz Cevdet ATAY, ”Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Fırıncılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile yapılan görüşmeler sonucunda, gramajın 270 grama çıkartılarak, ekmek fiyatının 2,50 TL olması hususunda mutabık kalınmıştır” ifadelerine yer vermiş olsa da, Düzce’de halk ekmek büfelerinin olmaması bir eksikliktir. Başkanın bu konuda duyarlılık göstermesini bekliyoruz.

Bizde; Sayın Faruk Özlü’nün, yaptığı açıklamanın ve verdiği sözün, halk adına takipçisi olacağımızı belirtmek isteriz” dedi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız